Teun van den Elzen
Op positie
Teun kiest aanvallende positie met vlijmscherpe, nietsontziende grappen
Ben je bereid te vechten voor wat je belangrijk vindt? Onze vrije samenleving wordt van alle kanten bedreigd. Er is nogal wat te verdedigen, en daarom kiest Teun van den Elzen in zijn tweede cabaretprogramma vol voor de aanval. Met als enige wapen: zijn vlijmscherpe, nietsontziende grappen.
Teun van den Elzen is cabaretier, columnist bij Spijkers met Koppen, comedian bij Club Haug en schreef jarenlang voor Dit Was Het Nieuws. Hij speelde op Lowlands, Pinkpop en Zwarte Cross.
Regie: Anouk Beugels
Muziek: Bart Jakobs
Van onschatbare waarde: Martijn Crins, Raoul Heertje, Sean van Berlo en Eefje School.
”Scherp, goed doordacht cabaret, dicht op de huid van de samenleving en de politiek, met een hoge grapdichtheid.” — Scènes
“Geweldig performerschap, iedere punchline is perfect getimed, en het aantal goede grappen ligt hoog.” — Theaterkrant
“Van den Elzen zet een sterke show neer die van begin tot eind goed in elkaar steekt.” — Theaterparadijs